•  e-mail: sklep.krotoszyn@itecom.pl
 • +62 725 58 67
 •  +607 666 146
 •  ul. Łąkowa 10, 63-700 Krotoszyn
 •   pracujemy: pn-pt 8:00-18:00, sb 10:00-14:00
Samsung Monitor wielkoformatowy 13 cali QB13RT LH13QBRTBGCXEN
2 836,99 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczna wysyłka

Większe zaangażowanie odbiorców dzięki intuicyjnej interakcji

 • Niewielki dotykowy wyświetlacz Samsung QB13R-T gwarantuje klientom wyjątkowe wrażenia podczas przebywania w sklepie. Dzięki możliwości oglądania treści z bliska na kompaktowym urządzeniu, zwiększa ich zaangażowanie. Wyświetlacz ten, zaprojektowany do zastosowań profesjonalnych, umożliwia efektywną prezentację treści, zapewniając jednocześnie niezawodną wydajność dowolnego zastosowania biznesowego.

Szybkie i efektywne funkcje dotykowe

 • Dzięki zintegrowanej funkcjonalności dotykowej QB13R-T zapewnia przyjazne użytkownikowi doświadczenie. 10-punktowy ekran dotykowy i krótki czas reakcji idą w parze z intuicyjnym interfejsem umożliwiającym odbiorcom wyszukiwanie treści i samodzielne działanie. Pozwala tym samym generować nowe interakcje z klientami, co przekłada się na więcej decyzji zakupowych.

Wyraziste, doskonale widoczne treści

 • Wyświetlacz obsługuje rozdzielczość FHD 1920x1080, prezentując wyraziste i czytelne treści. Sprzyja temu antyodblaskowy panel, który zapewnia ostrość wyświetlanego obrazu niezależnie od oświetlenia. Te innowacje idą w parze z niezawodnym działaniem w trybie 16/7, które doskonale sprawdza się przy zastosowaniach profesjonalnych.

Smukły, inteligentny design

 • Kompaktowy i smukły design QB13R-T umożliwia efektywne wykorzystania przestrzeni nawet w lokalizacjach o ograniczonych rozmiarach. Gładka tylna obudowa idealnie sprawdza się zarówno przy mocowaniu urządzenia na ścianie, jak i przy standardowym ustawieniu. Z kolei umieszczenie wejść I wyjść wyświetlacza, sposób odtwarzania treści i sterowanie sprawiają, że jest on prosty w obsłudze.

Doskonałe odtwarzanie treści

 • QB13R z wbudowanym playerem MagicINFO S, wspieranym przez system Tizen, pozwala na efektywne i płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimediów. Platforma SSSP umożliwia również łatwą rozbudowę treści dzięki ulepszonej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi.

Kompleksowa konfiguracja bezpieczeństwa

 • Potężny system zabezpieczeń Knox zapewnia niezawodną, trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i systemu, ograniczając dostęp do treści i sprzętu. Co więcej, zdalne zarządzanie siecią i portami USB zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi.

Wygodna i przejrzysta kontrola wyświetlacza

 • Za sprawą scentralizowanego IR każdy wyświetlacz odbiera sygnały IR bezpośrednio przez panel, co umożliwia łatwe i wygodne zdalne starowanie nawet w przypadku nietypowych instalacji. Przymocowany do ściany wyświetlacz nie wymaga okablowania przedłużającego odbiornik IR. Natomiast wbudowane Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe zdalne zarządzanie zarówno treścią, jak i samym urządzeniem.

Bezpieczne działanie i niezawodna wydajność

 • Wyświetlacz QB13R-T spełnia wymogi kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) klasy B oraz wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i niezawodności działania. Spełnia także wymogi normy IP5x, co gwarantuje niezawodność nawet w środowiskach o dużej ilości pyłu.
Samsung
30 Przedmioty

Opis

Waga
1
Pozostałe parametry
Wbudowany odtwarzacz (MagicInfo) Klasa efektywności energetycznej: B
Kolor (wyliczeniowy)
Czarny
Szerokość
322 Milimetr
Certyfikaty
KCC
Pobór mocy
27.5 Wat
Informacje o gwarancji
36 miesięcy Door-to-door
Model
QB13R-T
Wysokość
193.5 Milimetr
Głębokość
29.8 Milimetr
Standard VESA
100 x 100
Przekątna ekranu 2
13''
Gniazda we/wy
1 x HDMI
Typ matrycy
Advanced PLS (AD-PLS/ADS)
Ekran dotykowy
Tak
Technologia podświetlania
Diody LED
Plamka matrycy
0.153 Milimetr
Rozdzielczość
1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji new
8
Jasność
250
Kontrast dynamiczny
10 000:1
Częstotliwość pozioma min.
30
Częstotliwość pozioma max.
81
Częstotliwość pionowa min.
48
Częstotliwość pionowa max.
75
Kąt widzenia poziomy
178 Stopnie (kąt)
Kąt widzenia pionowy
178 Stopnie (kąt)
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Nie
Kamera internetowa
Brak
Pivot
Nie
Kontrast statyczny
600:1
Akcesoria opcjonalne
Podstawka Inbox (Simple Stand) (2ea)
Etykieta energetyczna
Pobierz

Specyficzny index

Brak opinii użytkowników.

dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są zaznaczone*