•  e-mail: sklep.krotoszyn@itecom.pl
  • +62 725 58 67
  •  +607 666 146
  •  ul. Łąkowa 10, 63-700 Krotoszyn
  •   pracujemy: pn-pt 8:00-18:00, sb 10:00-14:00

Dostawa

1. Zamówiony Towar wysyłany jest na adres do wysyłki prawidłowo wskazany w Zamówieniu.

2. Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

3. Jeśli Klient nie wybierze sposobu dostawy w terminie 2 dni od dokonania zakupu i zapłaty, pomimo mailowej prośby Sprzedającego o dokonanie wyboru sposobu dostawy, uważa się, że Klient zdecydował się na dostawę za pośrednictwem kuriera.

4. Koszty dostawy (wysyłki) pokrywa kupujący. Koszty dostawy (wysyłki) są określone w cenniku dostaw.

5. Przesyłki nadawane są w ciągu 2-3 dni roboczych od daty potwierdzenia przyjęcia Zamówienia do realizacji przy wyborze opcji płatności za pobraniem. W przypadku wyboru opcji płatności „przedpłata” przesyłki nadawane  są w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności za zamówiony Towar na rachunku bankowym Sprzedawcy, z zastrzeżeniem, że realizacja zamówień złożonych w piątek, sobotę i w niedzielę oraz święta i dni wolne od pracy rozpoczyna się w poniedziałek lub w następny dzień roboczy przypadający po dniu wolnym od pracy. Typowy czas dostarczenia nadanej przesyłki wynosi 24 godziny w przypadku większych miast; w pozostałych przypadkach wynosi 48 godzin.

6. Dostawy są realizowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej: w przypadku wyboru dostawy towaru za pośrednictwem kuriera: tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku.

7. Kupujący przed odebraniem przesyłki powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na uszkodzenia opakowania i taśmy.  W przypadku, gdy opakowanie przesyłki jest uszkodzone lub gdy taśmy zabezpieczające są zerwane albo jeżeli Kupujący stwierdzi jakiekolwiek nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz jak najszybciej skontaktować się ze Sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Niesporządzenie protokołu szkody może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w transporcie.

 

Koszty  dostaw:

KURIER
Przedpłata:

paczka do 1 kg = 17,00 brutto
paczka do 5 kg = 17,50 brutto
paczka do 31,5 kg = 19,00 brutto

Pobranie:

paczka do 1 kg = 20,00 brutto
paczka do 5 kg = 20,50 brutto
paczka do 31,5 kg = 22,00 brutto

 

Dopuszczalna waga przesyłki: 25 kg