•  e-mail: sklep.krotoszyn@itecom.pl
  • +62 725 58 67
  •  +607 666 146
  •  ul. Łąkowa 10, 63-700 Krotoszyn
  •   pracujemy: pn-pt 8:00-18:00, sb 10:00-14:00

Płatności

Wszystkim Klientom sklepu mediazone.net.pl dajemy możliwość wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty za zamówiony towar. Można wybierać spośród 4 różnych form płatności:

1. Przelew bankowy

Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta bankowego , na które dokonuje wpłaty. W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu (2 -3 dni robocze ) wpływu środków zamówienie jest przekazywane do realizacji.

2. Płatności za pobraniem (przy odbiorze)

Forma płatności za pobraniem polega na zapłaceniu gotówką w momencie otrzymania przesyłki. Towar może być dostarczany za pośrednictwem wyłącznie firmy kurierskiej.

3. Szybkie płatności online - Imoje.pl

Szybkie płatności online w porozumieniu z Imoje.pl to prosta i bezpieczna bezgotówkowa forma płatności. Pozwala na przekazanie w bezpieczny sposób środków pieniężnych na rachunek naszego sklepu.

4. System ratalny Santander Consumer Banku - eraty.pl

Klient dokonuję zakupu z pomocą płatności eRaty.pl. Bank wydaje wstępną decyzję kredytową dla klienta. Istnieją dwa sposoby zawarcia umowy :

  • za pomocą przelewu, klient potwierdza chęć zawarcia umowy. Następnie realizuję przelew potwierdzający na kwotę 1 zł oraz przesyła skany dokumentów do umowy o dochodach(opcjonalnie),
  • za pośrednictwem firmy kurierskiej, klient zapoznaję się z dokumentacją kredytową, podpisuję, wkłada do zamieszczonej koperty zwrotnej (opcjonalnie także dokumenty o dochodach), zakleja kopertę i wydaję kurierowi.

Po skorzystaniu jednej z dwóch dostępnych opcji zawarcia umowy, bank wydaję decyzję kredytową i upoważnia sklep do wydania towaru. Sklep wysyła towar do klienta.

Itecom sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl