•  e-mail: sklep.krotoszyn@itecom.pl
  • +62 725 58 67
  •  +607 666 146
  •  ul. Łąkowa 10, 63-700 Krotoszyn
  •   pracujemy: pn-pt 8:00-18:00, sb 10:00-14:00

O nas

Marka Mediazone została stworzona przez firmę IteCom Sp. z o. o. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży sprzętu komputerowego i obsłudze klienta.

Posiadamy bogatą bazę produktów: zestawy komputerowe,  podzespoły PC,  urządzenia mobilne, laptopy, notebooki, sprzęty peryferyjne – takie jak drukarki itd., małe AGD, RTV, profesjonalny sprzęt gastronomiczny oraz różnego typu akcesoria. Ponadto w naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju systemy – m. in. monitoringu (pośród proponowanego przez nas sprzętu odnajdą Państwo m. in. kamery i rejestratory), jak również usługi IT i pokrewne. Zespół fachowców z działu zabezpieczeń i IT doradzi wybór właściwego rozwiązania dla Państwa domu.

Zapewniamy profesjonalną obsługę handlową oraz rzetelne wsparcie techniczne.

Jesteśmy firmą nowoczesną, podlegającą stałemu rozwojowi dzięki świadomości technologicznej.
Staramy się dopasować do Państwa potrzeb proponowane rozwiązania.

Szanujemy Państwa czas, dlatego wybieramy rozwiązania na tyle nowoczesne i bezawaryjne, aby gwarantowały maksymalnie długi czas użytkowania bez konieczności ciągłej modernizacji.

Chętnie doradzimy w każdym temacie z zakresu IT przed zakupem wybranego produktu z naszego sklepu, jak również po zakupie w kwestii ewentualnego serwisowania, dodatkowych usług, rozwiązań dla domu, czy dokupienia akcesoriów.

Siedziba firmy:

IteCom Sp. z o. o.
ul. Łąkowa 10
63-700 Krotoszyn

W razie pytań, sugestii – prosimy o kontakt na naszą skrzynkę: kontakt@mediazone.sklep.pl, bądź pod pod numerem telefonu:
62 725 58 67

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym o każdej porze i w każdy dzień tygodnia, a do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00.