POLECAMY

Blaupunkt MS40BT

482,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

MS40BT Doskonały wybór dla wymagającego użytkownika! Mikrowieża z Bluetooth i odtwarzaczem CD/USB MS40BT to kolejna mikrowieża w ofercie marki Blaupunkt, która posiada bardzo atrakcyjny, nowoczesny wygląd oraz niezwykłą ergonomię.
Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i bogactwem funkcji przy zachowaniu bardzo łatwej obsługi.
Urządzenie wyposażone jest w napęd do odtwarzania klasycznych płyt CD.
Odtwarzacz pozwala na odtwarzanie również płyt nagrywanych CD-R oraz wielokrotnego zapisu CD-RW.
Oprócz tradycyjnego formatu CD-Audio, możliwe jest odtwarzanie plików MP3 nagranych na wyżej wymienionych nośnikach.
Mikrowieża posiada również wbudowany moduł Bluetooth, który obsługuje bezprzewodową transmisję plików muzycznych zawartych w kompatybilnych urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tabletyUżytkownik ma również do dyspozycji wbudowany tuner obsługujący częstotliwości FM i mający możliwość wprowadzenia do pamięci aż 50 ulubionych stacji radiowych.
W dolnej części przedniego panelu znajduje się gniazdo USB, do którego możliwe jest podłączenie wszelkich kompatybilnych przenośnych nośników USB i odtwarzanie z nich plików muzycznych zapisanych w formacie MP3.
Urządzenie obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności do 32 GB.
Funkcjonalności w zaisęgu rękiZłącze USB może służyć również do ładowania urządzeń mobilnych prądem o wartości 5 V 500 mA.
Obok gniazda USB umiejscowione jest złącze słuchawkowe, które pozwala na dyskretny odsłuch wszelkich dostępnych źródeł dźwięku.
Wejście AUX, które znajduje się tuż obok gniazda słuchawkowego, pozwala na przewodowe podłączenie wszelkich innych urządzeń, które posiadają wyjście sygnału audio.
Na wyświetlaczu LED dostępny jest zegar z funkcją alarmu, dzięki czemu mikrowieżę można zaprogramować tak, aby włączała się automatycznie o wcześniej ustalonej godzinie.
Tuż obok wyświetlacza znajduje się duże pokrętło do regulacji głośności a przyciski funkcyjne zostały umieszczone na górnej części obudowy.
Do urządzenia dołączony jest również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwa jest pełna obsługa wszystkich dostępnych funkcji.
MS40BT posiada niesamowite brzmienie, które zawdzięcza niezwykle wydajnemu wzmacniaczowi, generującemu aż 300 W mocy maksymalnej.
Łączna moc znamionowa wynosi 100 W RMS.
Nowocześnie zaprojektowane dwu drożne głośniki posiadają tekstylny kopułkowy przetwornik wysokotonowy oraz skuteczny głośnik średnio niskotonowy z polipropylenową membraną.
Duża moc wzmacniacza w połączeniu z korektorem parametrycznym i wysokiej jakości głośnikami zamkniętymi w obudowie typu bass reflex oferuje bardzo dobre brzmienie w całym zakresie częstotliwości z lekkim uwydatnieniem najniższych rejestrów.
MS40BT to propozycja dla każdego, kto ceni sobie bardzo dobre brzmienie, dużą funkcjonalność, nowoczesną technologię i oryginalny wygląd oraz wysoką jakość wykonania.
Blaupunkt
BLAUPUNKT MS40BT
8 Przedmioty
check Product added to compare.