POLECAMY
  • ----------------Pioneer-X-CM56D-B------------
----------------Pioneer-X-CM56D-B------------

Pioneer X-CM56D-B

1 079,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Pioneer X-CM56D-B HIFI DLA WSZYSTKICH FANÓW MUZYKIOdtwarzacz X-CM 56 D jest wystarczająco mały, aby znaleźć na niego miejsce praktycznie wszędzie i wystarczająco duży, aby odpowiednio nagłośnić salon.
Poza przemyślanym, zainspirowanym stylem skandynawskim, wzornictwem, pozwala na różne warianty ustawienia, a dzięki czterem różnym kombinacjom kolorów, doskonale wpasowuje się w każde wnętrze.
Poza imitacją drewna z klasycznymi białymi i czarnymi panelami przednimi, do wyboru są także kombinacje buka i moreli oraz buka i mięty.
Jakość i uniwersalnośćRównież w kwestii muzyki rządzi różnorodność: Klasycznym źródłom, takim jak radio FM, DAB i odtwarzacz CD towarzyszy możliwość korzystania ze smartfona i pamięci USB, którą po prostu podłącza się do portu USB na panelu przednim, a smartfon łączy się bezprzewodowo jednym ruchem przez NFC lub Bluetooth.
Niezależnie od miejsca ustawienia, brzmienie X-CM 56 D Cię zaskoczy, zwłaszcza że regulator brzmienia, wzmacniacz basów i korektor umożliwiają dostosowanie do akustyki pomieszczenia i gustu muzycznego.
Pioneer
IT_1265957
1 Przedmiot
check Product added to compare.