POLECAMY
  • ----------------System-Hi-Fi-Denon-D-M41-BlackBlack------------
----------------System-Hi-Fi-Denon-D-M41-BlackBlack------------

System Hi-Fi Denon D-M41 Black/Black

1 562,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

System Hi-Fi z CD, Bluetooth i radiem FM/AM Na bazie sukcesu wielokrotnie nagradzanego urządzenia D-M40, nowy model D-M41 cechuje się lepszym brzmieniem, stylem i wyposażeniem.
Nowo opracowany dyskretny analogowy obwód wzmacniacza redukuje ścieżkę sygnału dla lepszej czystości brzmienia.
Nowa implementacja Bluetooth łączy wygodę z możliwością wyłączenia funkcji dla zmniejszenia wpływu na dźwięk z innych źródeł, w trakcie bezczynności.
Tymczasem nowy kosmetyczny design odbija się od flagowego modelu "NE" Denona.
Centralna jednostka RCD-M41 posiada również dwa optyczne, cyfrowe wejścia dla podłączenia TV, set-top box lub innych cyfrowych urządzeń zasługujących na poprawę jakości dźwięku.
Dodatkowo na pokładzie znajdziemy wbudowany odtwarzacz CD z radiem FM/AM, podczas gdy nowe głośniki S.
C-M41 cechują się wyznacznikiem European Sound Tuned, tak aby uzupełnić wydajność odtwarzacza CD.
Potężne wyjście z nowo zaprojektowanym w pełni dyskretnym obwodem analogowego wzmacniacza Inżynierowie firmy Denon całkowicie przeformułowali projekt, od stylizacji i udogodnień, aż po układy audio, oferując jeszcze większą wydajność i wartość.
Nowy obwód wzmacniacza zapewnia 2x30 W, a więc RCD-M41 ma więcej niż wystarczającą moc do obsługi głośników SC-M41 lub innych popularnych modeli (odbiornik CD można kupić oddzielnie), a także dedykowany moduł wzmacniający podłączone słuchawki.
Łatwy & Prosty design układu dla najczystszego brzmienia Popularna linia M-Series firmy Denon zapewnia wysoką jakość dźwięku w oparciu o koncepcję "łatwy i prosty".
Obwody są nieskomplikowane, ścieżki sygnału są krótkie, a wszystkie niekorzystne czynniki wpływające na jakość dźwięku zostały zminimalizowane.
Konstrukcja obwodu i sposób montażu zapewniają, że dźwięk, który słyszysz, jest całkowicie wierny pierwotnemu brzmieniu.
Potrójna redukcja hałasu (T.
N.
R.
D.
) dla zapewnienia czystości sygnału W komponentach audio, w którym różne układy, płyty i układy przewodowe mogą wpływać na siebie nawzajem, nie można uzyskać zadowalających parametrów lub dźwięku po prostu wzmacniając wzmacniacz.
Denon wyeliminował trzy źródła hałasu, aby zapewnić jak najczystszy dźwięk.
Zniekształcenia z selektora wejść, elektronicznej głośności i wzmacniacza mocy zostały stłumione, aby poprawić stosunek sygnału do szumu i uzyskać jeszcze gładszy, dramatyczny dźwięk.
Bluetooth dla natychmiastowego, bezprzewodowego streamingu ze smartfonów lub tabletów Technologia Bluetooth jest zintegrowana, aby umożliwić natychmiastową łączność bezprzewodową ze smartfonami, tabletami i komputerami w celu zapewnienia optymalnej elastyczności.
Obwody Bluetooth zostały zaprojektowane w komplecie z włącznikiem / wyłącznikiem, oferując wygodne połączenia bezprzewodowe w razie potrzeby, a także wzmocniony dźwięk z innych źródeł, takich jak CD, FM lub te cyfrowe, gdy nie jest używany.
DENON
D-M41
4 Przedmioty
check Product added to compare.