POLECAMY
  • ----------------System-Hi-Fi-Denon-D-M41-SilverWood------------
----------------System-Hi-Fi-Denon-D-M41-SilverWood------------

System Hi-Fi Denon D-M41 Silver/Wood

1 581,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Denon D-M41 Silver/Wood Ciesz się dźwiękiem premium w Twoim domu.
Niewielki rozmiary, tj.
szerokość 210 mm i głębokość 310 mm (plus głośniki) umożliwia łatwą instalację urządzenia D-M41 na półce, sypialni lub w biurze domowym.
Dzięki kilku kombinacjom kolorów łatwo łączy dobierzesz odpowiedni dla siebie, bez problemu łącząc go z Twoim stylem życia, zapewniając nienaganną wydajność w tym samym czasie.
Nowo opracowany dyskretny analogowy obwód wzmacniacza redukuje ścieżkę sygnału dla lepszej czystości brzmienia.
Nowa implementacja Bluetooth łączy wygodę z możliwością wyłączenia funkcji dla zmniejszenia wpływu na dźwięk z innych źródeł, w trakcie bezczynności.
Tymczasem nowy kosmetyczny design odbija się od flagowego modelu "NE" Denona.
Centralna jednostka RCD-M41 posiada również dwa optyczne, cyfrowe wejścia dla podłączenia TV, set-top box lub innych cyfrowych urządzeń zasługujących na poprawę jakości dźwięku.
Dodatkowo na pokładzie znajdziemy wbudowany odtwarzacz CD z radiem FM/AM, podczas gdy nowe głośniki S.
C-M41 cechują się wyznacznikiem European Sound Tuned, tak aby uzupełnić wydajność odtwarzacza CD.
Bluetooth dla natychmiastowego, bezprzewodowego streamingu ze smartfonów lub tabletów.
Technologia Bluetooth jest zintegrowana, aby umożliwić natychmiastową łączność bezprzewodową ze smartfonami, tabletami i komputerami w celu zapewnienia optymalnej elastyczności.
Obwody Bluetooth zostały zaprojektowane w komplecie z włącznikiem / wyłącznikiem, oferując wygodne połączenia bezprzewodowe w razie potrzeby, a także wzmocniony dźwięk z innych źródeł, takich jak CD, FM lub te cyfrowe, gdy nie jest używany.
Mocny i dynamiczny dźwięk.
Inżynierowie firmy Denon całkowicie przeformułowali projekt, od stylizacji i udogodnień, aż po układy audio, oferując jeszcze większą wydajność i wartość.
Nowy obwód wzmacniacza zapewnia 2x30 W, a więc RCD-M41 ma więcej niż wystarczającą moc do obsługi głośników SC-M41 lub innych popularnych modeli (odbiornik CD można kupić oddzielnie), a także dedykowany moduł wzmacniający podłączone słuchawki.
Wysokiej jakości komponenty.
W komponentach audio, w którym różne układy, płyty i układy przewodowe mogą wpływać na siebie nawzajem, nie można uzyskać zadowalających parametrów lub dźwięku po prostu wzmacniając wzmacniacz.
Denon wyeliminował trzy źródła hałasu, aby zapewnić jak najczystszy dźwięk.
Zniekształcenia z selektora wejść, elektronicznej głośności i wzmacniacza mocy zostały stłumione, aby poprawić stosunek sygnału do szumu i uzyskać jeszcze gładszy, dramatyczny dźwięk.
DENON
D-M41
2 Przedmioty
check Product added to compare.