POLECAMY
  • Blaupunkt MS12BT
Blaupunkt MS12BT

Blaupunkt MS12BT

341,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Wieża Blaupunkt MS12BT Łączność bezprzewodowaMikrowieża wyposażona jest również w moduł Bluetooth, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików dźwiękowych zapisanych w pamięci wszelkich mobilnych urządzeń takich jak smartfony, tablety czy laptopy, co daje możliwość wprowadzenia tanecznej atmosfery przy ulubionych rytmach.
Do dyspozycji użytkownika dostępny jest również tuner z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci 30 ulubionych stacji radiowych.
Odpowiedni odbiór fal radiowych realizowany jest za pomocą wbudowanej, przewodowej anteny umieszczonej w tylnej części mikrowieży.
Pilot w zestawieDzięki funkcji szybkiego wyszukiwania stacji radiowych możliwy jest bezpośredni wybór częstotliwości ulubionej stacji radiowej za pomocą klawiatury numerycznej na pilocie zdalnego sterowania.
USB i złączne AUXW przedniej części urządzenia zlokalizowany jest port USB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie różnego rodzaju pamięci USB i odtwarzanie zapisanych plików muzycznych w osobistej bibliotece muzycznej.
Obok złącza USB dostępne jest gniazdo AUX minijack, które może obsługiwać wszelkie przenośne odtwarzacze plików audio oraz inne źródła dźwięku, tak więc użytkownik może posłuchać swoich ulubionych wykonawców zawsze wtedy kiedy ma na to chęć.
Dopasuj dźwięk do siebieMoc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza wynosi 5 W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 30 W.
W celu dopasowania profilu brzmienia do własnych preferencji MS12BT posiada regulację wysokich i niskich tonów.
Do zestawu dołączone są głośniki z membranami wykonanymi z celulozy, co w połączeniu z drewnianą obudową typu bass reflex zapewnia bardzo przyjemne, ciepłe brzmienie.
Blaupunkt
BLAUPUNKT MS12BT
10 Przedmioty
check Product added to compare.