POLECAMY

LENOVO ThinkPad L480 (20LS0022PB)

2 451,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Niesamowita wydajność i wspaniała grafika zaczynają się tutaj.
Procesory Intel® Core™ i3 zapewniają korzystanie w pełni z płynnych i atrakcyjnych efektów wizualnych, oferują większe bezpieczeństwo przez funkcje zabezpieczeń i doskonały czas pracy na akumulatorach.
Wielozadaniowość na najwyższym poziomieDzięki efektywnemu wykorzystaniu zasobów procesora w technologii Intel® Hyper-Threading każdy rdzeń może przetwarzać wiele wątków jednocześnie zapewnia to: możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu wymagających aplikacji przy utrzymaniu optymalnego czasu reakcji systemubezpieczeństwo, wydajność i łatwość zarządzania systemami przy minimalnym wpływie na produktywnośćpodniesienie przepustowości procesora, zwiększając ogólną wydajność oprogramowania wielowątkowego Zainstalowany w urządzeniu dysk twardy o pojemności 500 GB jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne pliki.
Oferowana przestrzeń dyskowa jest w stanie zmieścić: 125 000 piosenek w formacie mp3 przy przyjętej 4 minutowej długości jednego utworu i częstotliwości 128 Kb/s Około 38 godzin filmów w wysokiej rozdzielczości przy założeniu, że godzina filmu zajmuje 26 GB Do 100 000 zdjęć w formacie jpg wysokiej rozdzielczości zakładając, że średnia wielkość pliku wynosi 3,5 MB USB 3.
0 Szybkie przenoszenie dużych plików.
Najnowsza wersja USB 3.
0 jest 10 razy szybsza od poprzedniej i dostarcza więcej prądu do ładowania urządzeń.
Teraz będziesz mógł przenosić duże pliki w zdecydowanie krótszym czasie.
HDMI High Definition Multimedia Interface (HDMI) jest technologią zdolną do przesłania nieskompresowanej wiązki sygnału oraz dźwięku w formacie 7.
1.
Sygnał jest przesyłany w formie cyfrowej, więc różnego typu zakłócenia nie wpływają na jakość sygnału.
Obsługuje sygnały video o standardowej, zwiększonej oraz dużej rozdzielczości, jak również standardowe i wielokanałowe sygnały audio.
Zalety interfejsu HDMI to nieskompresowany cyfrowy sygnał video, przepustowość do 5 gigabajtów, pojedyncze złącze (zamiast kilku gniazd) oraz komunikacja pomiędzy źródłem obrazu, a telewizorem cyfrowym.
Czytnik kart pamięci Wbudowany czytnik kart pamięci umożliwia szybkie przenoszenie zdjęć, filmów z aparatu fotograficznego bądź kamery.
Touchpad Zintegrowany w notebooku wielodotykowy, duży wygodny touchpad umożliwia użytkownikom wykonywanie różnych działań poprzez stukanie wieloma palcami i wykonywanie gestów, w czasie używania komputera notebook może wykrywać wykonywane precyzyjnie przez użytkowników zmiany ruchu wieloma palcami.
Wbudowana kamera Prowadź rozmowy wideo za pomocą umieszczonej z przodu kamery internetowej.
Kamera idealnie nadaje się do prowadzenia wideokonferencji przez komunikatory internetowe w dowolnym miejscu i o dowolnej porze w doskonałej jakości.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz rozmawiać bez potrzeby używania dodatkowych akcesoriów.
HD Graphics – zintegrowana karta graficzna Technologia Intel® HD Graphics zapewnia doskonałą obsługę gier i wyświetlanie obrazów trójwymiarowych — bez konieczności zakupu osobnej karty graficznej.
Teraz możesz grać w atrakcyjne gry zoptymalizowane pod kątem technologii Intel® HD Graphics.
Mechanizm Intel® HD Graphics zapewnia trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu z jego poprzednią generacją.
Udostępnia także zintegrowane zaawansowane przetwarzanie 3D gwarantujące niesamowite efekty wizualne, dzięki którym użytkownicy doświadczą wyjątkowych wrażeń wizualnych i przeniosą się w samo centrum akcji.
Koprocesor graficzny wbudowany w procesorzeIntel® HD Graphics to technologia kart graficznych zastosowana w procesorach Intel® drugiej generacji.
Łączy ona w sobie wysoką wydajność graficzną i funkcje przetwarzani multimediów za pomocą samego procesora, integrując w jednym układzie scalonym dwa kluczowe składniki platformy do gier — funkcje graficzne oraz możliwości przetwarzania danych przez procesor.
LENOVO
20LS0022PB
1 Przedmiot

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.