POLECAMY

HP 250 G6 2SX63EA

1 703,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

HP 250 G6 Intel Pentium Komputer z usprawnionym procesorem Intel® Pentium® zapewnia doskonałą wydajność obsługi codziennych zadań.
Dzięki wysokiej wydajności komputera możesz łatwo komunikować się ze znajomymi i rodziną, korzystać z rozrywki online oraz w pełni wykorzystać potencjał swojej muzyki i zdjęć.
Procesor Intel Pentium zapewnia wydajność typową dla urządzeń z procesorami firmy Intel oraz jakość, na której możesz polegać.
Intel HD Graphics Technologia Intel® HD Graphics zapewnia doskonałą obsługę gier i wyświetlanie obrazów trójwymiarowych — bez konieczności zakupu osobnej karty graficznej.
Teraz możesz grać w atrakcyjne gry zoptymalizowane pod kątem technologii Intel® HD Graphics.
Mechanizm Intel® HD Graphics zapewnia trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu z jego poprzednią generacją.
Udostępnia także zintegrowane zaawansowane przetwarzanie 3D gwarantujące niesamowite efekty wizualne, dzięki którym użytkownicy doświadczą wyjątkowych wrażeń wizualnych i przeniosą się w samo centrum akcji.
Koprocesor graficzny wbudowany w procesorze Intel® HD Graphics to technologia kart graficznych zastosowana w procesorach Intel® drugiej generacji.
Łączy ona w sobie wysoką wydajność graficzną i funkcje przetwarzani multimediów za pomocą samego procesora, integrując w jednym układzie scalonym dwa kluczowe składniki platformy do gier — funkcje graficzne oraz możliwości przetwarzania danych przez procesor.
​​ Dysk HDD Zainstalowany w urządzeniu dysk twardy o pojemności 1 TB jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne pliki.
Oferowana przestrzeń dyskowa jest w stanie zmieścić:Muzyka - 250 000 piosenek w formacie mp3 przy przyjętej 4 minutowej długości jednego utworu i częstotliwości 128 Kb/sFilmy - Około 76 godzin filmów w wysokiej rozdzielczości przy założeniu, że godzina filmu zajmuje 26 GBZdjęcia - Do 200 000 zdjęć w formacie jpg wysokiej rozdzielczości zakładając, że średnia wielkość pliku wynosi 3,5 MB Ekran z podświetlaniem LED Technologia podświetlenia, która umożliwia uzyskanie lepszego jakościowo obrazu bez obniżenia wydajności.
LED zawiera pełną matrycę diod i wykorzystuje technikę lokalnego zmniejszania natężenia światła w celu uzyskania precyzyjnej kontroli nad obrazem.
Ekrany z podświetleniem diodowym posiadają szereg zalet nad tymi podświetlanymi tradycyjnie za pomocą katod CCFL.
Podświetlenie diodowe jest dużo bardziej energooszczędne oraz zajmuje znacznie mniej miejsca, a także jest trwalsze.
Diody w porównaniu do lamp mogą świecić o 30 000 godzin dłużej, dzięki czemu ekrany dłużej zachowują swoje fabryczne parametry.
​​ Wbudowana kamera Prowadź rozmowy wideo za pomocą umieszczonej z przodu kamery internetowej.
Kamera idealnie nadaje się do prowadzenia wideokonferencji przez komunikatory internetowe w dowolnym miejscu i o dowolnej porze w doskonałej jakości.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz rozmawiać bez potrzeby używania dodatkowych akcesoriów.
HP
2SX63EA_8GB
1 Przedmiot

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.