POLECAMY

HP 15-bw002nw 1WA67EA

1 846,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

HP 15-bw002nw Karta graficzna AMD Twórz.
Oglądaj.
Graj.
Karty graficzne AMD Radeon™ nie są przeznaczone tylko do gier.
Zapewniają oszałamiającą wydajność i zapierającą dech w piersiach jakość obrazu, dzięki czemu umożliwiają realizację praktycznie wszystkich zadań.
Twoje aplikacje i gry zasługują na najlepszą dostępną wydajność i efekty wizualne bez poświęcania czasu pracy na zasilaniu bateryjnym.
Karty graficzne AMD Radeon™ oferują lepszą wydajność w stosunku do zintegrowanych kart graficznych, która pozwala na szybszą realizację zadań/skończenie pracy oraz płynniejsze działanie i lepszy wygląd gier.
Architektura Graphics Core Next firmy AMD Zapewnia oszałamiającą wydajność i zapierającą dech w piersiach jakość obrazu, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy oczekujących tego, co najlepsze.
Technologia AMD HD3D Technologia AMD HD3D jest oparta na zaawansowanym, otwartym ekosystemie, który w połączeniu z innymi sprzętowymi i programistycznymi technologiami firmy AMD umożliwia wyświetlanie obrazu 3D w wielu aplikacjach i środowiskach na komputerach PC.
Technologia AMD App AccelerationTechnologia AMD App Acceleration zwiększa wydajność w codziennych zadaniach, takich jak przeglądanie stron internetowych, korzystanie z aplikacji pakietu Office oraz renderowanie wideo.
Dysk SSD Dysk SSD jest znacznie szybszy niż standardowy dysk HDD, zapewniając znacznie większą szybkość odczytu i zapisu sekwencyjnego oraz losowego podczas realizacji każdego zadania.
Nowa technologia pamięci flash MLC NAND zapewnia wydajniejsze przechowywanie danych, zwiększając szybkość i niezawodność dysku.
Niezależnie od tego, czy wykonujesz obciążającą dla komputera pracę, taką jak edycja materiału wideo, czy proste zadanie, takie jak skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, dyski SSD zawsze zapewniają płynność i szybką pracę urządzenia.
Wykonywanie kilku zadań to pestka dla dysku SSD.
Może on wykonywać kilka działań w tym samym czasie niemal trzy razy szybciej niż tradycyjny dysk HDD.
Wydajna praca dysku SSD na zawsze odmieni twoje doznania płynące z korzystania z komputera.
Teraz to twój komputer będzie czekać na ciebie – a nie odwrotnie.
Ekran z podświetlaniem LED Technologia podświetlenia, która umożliwia uzyskanie lepszego jakościowo obrazu bez obniżenia wydajności.
LED zawiera pełną matrycę diod i wykorzystuje technikę lokalnego zmniejszania natężenia światła w celu uzyskania precyzyjnej kontroli nad obrazem.
Ekrany z podświetleniem diodowym posiadają szereg zalet nad tymi podświetlanymi tradycyjnie za pomocą katod CCFL.
Podświetlenie diodowe jest dużo bardziej energooszczędne oraz zajmuje znacznie mniej miejsca, a także jest trwalsze.
Diody w porównaniu do lamp mogą świecić o 30 000 godzin dłużej, dzięki czemu ekrany dłużej zachowują swoje fabryczne parametry.
Wbudowana kamera Prowadź rozmowy wideo za pomocą umieszczonej z przodu kamery internetowej.
Kamera idealnie nadaje się do prowadzenia wideokonferencji przez komunikatory internetowe w dowolnym miejscu i o dowolnej porze w doskonałej jakości.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz rozmawiać bez potrzeby używania dodatkowych akcesoriów.
HP
1WA67EA_8GB_128SSD
1 Przedmiot

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.