POLECAMY

Samsung LC27JG50QQUXEN

1 329,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Zobacz więcej dzięki WQHD Rozdzielczość WQHD Za sprawą gęstości pikseli nawet 1,7-krotnie większej niż w przypadku Full HD rozdzielczość WQHD nie tylko odwzorowuje niezwykle szczegółowe i wyraziste obrazy — zapewnia także rozleglejszą przestrzeń do pracy.
Teraz widzisz większą część wyświetlanych na ekranie dokumentów czy stron www i nie musisz już tyle czasu poświęcać na ich przewijanie czy powiększanie.
Częstotliwość odświeżania 144 Hz Szybka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia płynny widok, a w celu zoptymalizowania wydajności monitora może być regulowana do 60 Hz / 120 Hz.
Komfortowe zakrzywienie Kiedy przez dłuższy czas patrzysz na płaski monitor, Twoje oczy co chwilę muszą zmieniać ostrość, co generuje zmęczenie wzroku.
Zakrzywiony wyświetlacz CJG5 pozwala oczom zachować stałą ogniskową, zapewniając Ci większy komfort patrzenia.
Różnorodne tryby wyświetlania Oferowany przez CJG5 tryb gier natychmiast optymalizuje czarny poziom gamma, współczynniki kontrastu, ostrość i nasycenie koloru dla każdego gatunku gry czy filmu.
Interfejs do gier Menu panelu sterowania OSD oferuje całościowy ogląd kluczowych ustawień.
Ten uhonorowany nagrodą Good Design Award interfejs sprawi, że zawsze masz absolutną kontrolę.
Współczynnik kontrastu 3000:1 Technologia panelu VA firmy Samsung oferuje współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1.
Zapewnia tym samym głębsze czernie, jaśniejsze biele i bardziej nasycone kolory, dzięki którym gry i filmy stają się wyrazistsze i bogatsze.
Samsung
LC27JG50QQUXEN
2 Przedmioty
check Product added to compare.