POLECAMY
  • ----------------Monitor-Asus-24-BE249QLBH-VGA-DVI-HDMI-DP-2xUSB-30-goniki------------
----------------Monitor-Asus-24-BE249QLBH-VGA-DVI-HDMI-DP-2xUSB-30-goniki------------

Monitor Asus 24" BE249QLBH VGA DVI HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki

869,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Wszechstronny komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji podstawy Ergonomiczne zaprojektowana konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia, obracania w poziomie, obracania o 90° (pivot) oraz regulacji wysokości, zapewnia Ci pełen komfort podczas użytkowania.
Możliwość obrotu o 90° w stronę zgodną lub przeciwną do ruchu wskazówek zegara w celu korzystania z monitora w trybie portretowym jest bardzo praktyczna podczas pracy nad długimi dokumentami, programowania, albo przeglądania stron internetowych.
Żywe, realistyczne efekty wizualne – kąt widzenia na poziomie 178° Monitor biznesowy BE249QLBH jest wyposażony w panel IPS z szerokim kątem widzenia 178°, który to minimalizuje zmiany koloru na płaszczyznach pionowych i poziomych, aby z każdego miejsca użytkownik mógł oglądać obraz najwyższej jakości.
Szerokie możliwości połączeń Monitor biznesowy BE249QLBH oferuje szereg możliwości połączeń, w tym DisplayPort, HDMI, Dual-link DVI-D, wejście audio, gniazdo jack na słuchawki oraz cztery gniazda USB 3.
0.
Technologia Flicker-free Technologia Flicker-free firmy ASUS redukuje migotanie ekranu dla zapewnienia komfortu w czasie użytkowania monitora.
Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki wystąpienia bólu oczu i innych szkodliwych efektów, pojawiających się szczególnie po spędzeniu długich godzin przed ekranem na pracy z dokumentami, surfowaniu po Internecie, albo oglądaniu filmów.
Asus
MOASLD240440
2 Przedmioty
check Product added to compare.