POLECAMY

Monitor Samsung LU32J590UQUXEN 32" Czarny

1 666,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

WIĘCEJ PIKSELI.
WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI Większa powierzchnia robocza i realistyczne detale dzięki rozdzielczości UHD.
Miliard kolorów zapewnia najwyższą jakość obrazu.
Efektywne zarządzanie ekranem dzięki funkcjom PBP i PIP.
SZEROKOEKRANOWE UHD Oferujący 4-krotnie więcej pikseli niż Full HD 31,5-calowy monitor UJ59 zapewnia większy rozmiar i niesamowicie realistyczne obrazy UHD.
Dzięki temu możesz przeglądać dokumenty i strony internetowe, bez potrzeby częstego przewijania, wygodniej pracować na wielu oknach i paskach narzędzi oraz cieszyć się zdjęciami i grami odwzorowanymi w zapierającej dech jakości 4K.
MILIARD ODCIENI Ponieważ UJ59 obsługuje aż miliard odcieni kolorów, urządzenie wyświetla nieporównanie wyrazistsze, realistyczne obrazy.
Większa precyzja oznacza, że kolory są bardziej naturalne i dokładniej odwzorowane, co sprawia, że UJ59 jest idealnym rozwiązaniem do oglądania zdjęć, wideo czy grafiki.
GRY NA SZEROKIM EKRANIE 4K Odkryj gry w 4K na prawdziwie szerokim, mierzącym 31,5 cala monitorze UJ59.
Posiadający 8,3 miliona pikseli ekran obsługuje większy zakres kolorów i odwzorowuje każdy obraz z niezwykłą wręcz precyzją, przez co granie w 4K staje się prawdziwie porywającym i wciągającym doświadczeniem.
PŁYNNIEJSZE ROZGRYWKI AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i monitora, by zredukować rozrywanie i zacinanie się obrazów.
Z kolei Low Input Lag zapewnia płynność grania, minimalizując opóźnienie pomiędzy komendą myszy, klawiatury lub joysticka a widoczną na ekranie reakcją.
TRYB GRY Tryb Gry natychmiast optymalizuje kontrast ekranu, by zapewnić Ci przewagę podczas rozgrywki.
Selektywne zwiększanie kontrastu w poszczególnych scenach pozwala ukazać większą liczbę detali w ciemnych obszarach, dzięki czemu szybciej dostrzeżesz ukrywających się w ciemnościach wrogów.
Samsung
LU32J590UQUXEN
5 Przedmioty
check Product added to compare.