POLECAMY
  • ----------------Samsung-24-S24E65UXWG------------
----------------Samsung-24-S24E65UXWG------------

Samsung S24E65UXWG czarny

1 068,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Krystalicznie czysty obraz Wysoka rozdzielczość 1920x1200 w formacie 16:10 zapewnia czysty, pełny detali obraz.
Niezależnie od tego, co i pod jakim kątem oglądasz - szerokie kąty widzenia 178°, w pionie i poziomie, pozwolą Ci pracować tak, jak Ci wygodniej.
W połączeniu z szybkim czasem reakcji, na poziomie tylko 4 ms, masz pewność, że na ekranie nie pojawią się żadne zniekształcenia, jak np.
smużenie.
Pozwól odpocząć oczom Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego - najbardziej męczącego wzrok.
Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, byś mógł cieszyć się większym komfortem pracy.
Monitor wyposażono też w technologię Flicker Free, która redukuje zjawisko migotania obrazu.
Łatwiejsze oszczędzanie energii Tryb SMART Eco Saving zmniejsza zużycie energii o 10%, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu.
W trybie tym jasność czarnych obszarów i intensywność kolorów ustawiane są automatycznie.
Możesz również ustawić, po jakim czasie bezczynności monitor ma się automatycznie wyłączyć.
Monitor, jako pierwszy na świecie, nie zużywa energii w trybie wyłączonym (0,00W).
To przełomowe osiągnięcie uzyskało certyfikat Intertek.
Green Leaf Biznesowe monitory Samsung wykonane są z plastiku odzyskiwalnego w 30%, a wszystkie podzespoły wyprodukowano przy pomocy przyjaznych dla środowiska materiałów, pozbawionych PVC*.
Dodatkowo, opakowania akcesoriów posiadają tylko 80% LDPE**, co udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu trzciny cukrowej (w 20%).
Rozwiązanie to otrzymało certyfikat Vinçotte.
Profesjonalny monitor dla potrzeb profesjonalistów Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność.
Unikalne wzornictwo HAS umożliwia regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się idealnie na wysokości Twoich oczu.
Błyskawicznie dostosujesz ekran do własnych potrzeb jak również do pracy w grupie - obrócisz w zakresie 45°, ustawisz w pionie oraz przechylisz o 3° w przód i 25° w tył.
Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 oraz zwiększyć estetykę miejsca pracy chowając kable za praktycznym uchwytem.
Opcjonalny soundbar USB Komfortowe korzystanie z multimediów staje się coraz ważniejsze także w środowiskach biznesowych.
Jeśli potrzbujesz lepszej jakości dźwięku, możesz podłączyć do jednego z portów USB Soundbar przyczepiany do tyłu obudowy.
Zamontowany w ten sposób dobrej jakości głośnik o mocy 2x 2,5 W pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na biurku i lepiej uporządkować miejsce pracy.
Dostęp do najważniejszych złączy Bez względu na miejsce pracy i różne wymagania monitory Samsung zapewniają sprawną łączność, której oczekuje użytkownik.
Są wyposażone we wszystkie podstawowe porty niezbędne do wykonania wszystkich zadań: DVI, D-sub, DP i HDMI.
* Specyfikacje portów mogą różnić się zależnie od modelu i rozmiaru ekranu.
Samsung
LS24E65UXWG/EN
1 Przedmiot
check Product added to compare.