POLECAMY

Szkło hartowane 9H do Nokia Lumia 520

7,99 zł
Brutto
  • Producent Movano
  • Twardość powierzchni 9H
  • Zabezpieczenie przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi
Ilość
compare_arrowsSzkło hartowane MOVANO elegant to:
Ochrona przed stłuczeniem  Szkło hartowane zapobiega uszkodzeniu wyświetlacza przy upadku telefonu -  to ono przyjmuje siłę i energię uderzenia. Podczas ekstremalnego upadku szkło ochronne bezpiecznie pęka nie rozpryskując się, w dalszym ciągu chroniąc znajdujący się pod nim ekran. Jest to możliwe dzięki silikonowej powłoce znajdującej się po wewnętrznej stronie szkła ochronnego.
Odporność na zarysowania Nosisz telefon  z kluczami lub innymi przedmiotami mogącymi zarysować twój telefon? Powłoka ochronna szkła hartowanego jest na to odporna. Twardość 9H to znacznie większa wytrzymałość na zarysowania w porównaniu do każdej powierzchni ekranów czy tradycyjnych folii poliwęglanowych. To działa, osobiście sprawdziliśmy! 
Idealnie cienka i przeźroczysta powłoka Grubość szkła hartowanego to zaledwie 0,3mm, dzięki czemu jest ono niewyczuwalne w dotyku, idealnie przeźroczyste (transparentne) i nie ma negatywnego wpływu na czułość ekranu oraz odzwierciedlenie kolorów. Używasz, chronisz a nawet nie czujesz, że  tam jest – dla nas mocny argument.
Redukcja smug i zabrudzeń   Ochronne szkło hartowane pokryte jest nowoczesną technologicznie warstwą oleofobową zmniejszającą mikro chropowatość powierzchni.  Oznacza to, że smugi, odciski palców, kurz trudniej przylegają do powierzchni szkła i są znacznie mniej widoczne niż w przypadku ekranu bez szkła ochronnego. 
Łatwy montaż i demontaż Precyzyjne wykonanie oraz wygładzone i lekko zaokrąglone krawędzie są gwarancją idealnego dopasowania do Twojego ekranu. Szkło zostało zaprojektowane tak by po jego nałożeniu nie tworzyły się żadne zbędne pęcherzyki powietrza, co czyni jego montaż prostym. Dodatkowo co ważne szkło nie posiada kleju montażowego,  więc także po jego ściągnięciu ekran wygląda takjak przed jego założeniem. 

Kompatybilność:


Nokiaseria Lumia
520,525,525 RM-998,

Movano
SH/NO-520
252 Przedmioty

Opis

Stan
fabrycznie nowe
Zabezpieczenie przed
zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi
W zestawie
hartowane szkło ochronne, ściereczka z mikrofibry, chusteczka nasączona alkoholem, przylepny plaster
Powłoka
całkowicie przeźroczysta
Powłoka oleofobowa
TAK
Grubość
0.3 mm
Twardość powierzchni
9H
Zaokrąglone brzegi
TAK
Przezroczysta powłoka
TAK
Czułość dotyku
nie wpływa

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.