POLECAMY

Telefon Vordon RG2 Yellow-Black

309,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Vordon RG2 Yellow-Black Bateria litowo-jonowa o pojemności Teraz korzystaj jeszcze dłużej z mocy swojego telefonu za pomocą wytrzymałej baterii.
Akumulatory skonstruowane są z wykorzystaniem ogniwa litowo-jonowego.
Pojedyncze ogniwo tego typu charakteryzuje się 15% wyższą wydajnością w stosunku do ogniw stosowanych w bateriach standardowych.
Całkowita pojemność akumulatora jest więc większa o około 15% względem standardowych baterii.
AparatZe swoim nowym telefonem uchwycisz wszystkie ważne dla Ciebie chwile za sprawą aparatu, w który wyposażony jest smartfon.
Szybka kamera pomoże uzyskać ostre i wyraźne zdjęcia zarówno w przypadku zdjęć grupowych podczas spotkań z przyjaciółmi jak i krajobrazów z wakacji przy zdjęciach scenicznych.
Bezprzewodowa łączność Bluetooth Dzięki wbudowanej technologii Bluetooth można bezprzewodowo przesyłać dane pomiędzy urządzeniami, np.
telefonami komórkowymi, laptopami, modemami, zestawami słuchawkowymi, odtwarzaczami mp3.
Bluetooth jest prosty w obsłudze, można wysyłać i odbierać informacje z innych urządzeń bez konieczności instalowania specjalistycznego oprogramowania.
W zależności od standardu, prędkość przesyłu danych wynosi od 721 kbit/s nawet do 2.
1 Mbit/s.
Szybkość jest zatem wystarczająca do przesyłania obrazów, dokumentów, dzwonków polifonicznych, utworów MP3, aplikacji, gier czy niedużych filmów.
Dual SIM Telefony na dwie karty SIM zapewnia większą elastyczność i oszczędności dzięki łatwej wymianie różnych kart.
Telefony z obsługą dwóch kart SIM są wyjątkowo wszechstronne: w jednym telefonie możesz korzystać z konta służbowego i prywatnego.
Każde z nich jest powiązane z osobnym numerem i rozliczane na osobnych fakturach.
Świetnie sprawdzają się także w podróży — wystarczy włożyć dodatkową kartę SIM, aby telefonować za granicą po lokalnych stawkach.
Vordon
TKVNTKD00040
1 Przedmiot

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.