POLECAMY

Apple iPhone 7 MN942PM/A

1 958,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Smartfon Apple iPhone 7 128 GB Rose Gold Bateria litowo-jonowa o pojemności Teraz korzystaj jeszcze dłużej z mocy swojego telefonu za pomocą wytrzymałej baterii.
Akumulatory skonstruowane są z wykorzystaniem ogniwa litowo-jonowego.
Pojedyncze ogniwo tego typu charakteryzuje się 15% wyższą wydajnością w stosunku do ogniw stosowanych w bateriach standardowych.
Całkowita pojemność akumulatora jest więc większa o około 15% względem standardowych baterii.
KARTA PAMIĘCI Z kartą pamięci micro SD, którą możesz połączyć ze swoim telefonem poczujesz swobodę podczas robienia zdjęć i filmów jak nigdy dotąd.
Dzięki rozszerzeniu pamięci smartfona o dodatkową kartę pobierzesz też dużo więcej plików multimedialnych i aplikacji na swoje urządzenie przenośne niż przy użyciu wyłącznie pamięci wbudowanej.
CZYTNIK LINII PAPILARNYCHZachowaj bezpieczeństwo swojego telefonu dzięki zainstalowanemu skanerowi linii papilarnych, który rozpoznaje Twój odcisk palca, zabezpieczając przechowywane dane przed nieupoważnionym dostępem.
Proces rejestracji odcisku palca przebiega bezproblemowo – wystarczy umieścić palec na czytniku, a Twój smartfon rozpozna wzór linii papilarnych i zezwoli na dostęp do urządzenia.
Aparat Ze swoim nowym telefonem uchwycisz wszystkie ważne dla Ciebie chwile za sprawą aparatu, w który wyposażony jest smartfon.
Szybka kamera pomoże uzyskać ostre i wyraźne zdjęcia zarówno w przypadku zdjęć grupowych podczas spotkań z przyjaciółmi jak i krajobrazów z wakacji przy zdjęciach scenicznych.
Bezprzewodowe przesyłanie danychWbudowana karta sieci bezprzewodowej WiFi pozwala na korzystanie z dostępu do bezprzewodowego Internetu w miejscach, w których został on udostępniony np.
w kawiarniach, bibliotekach lub hotelach.
Połączenie WiFi umożliwia również łatwe przesyłanie i kopiowanie plików pomiędzy urządzeniami w domu.
Pobieraj bez ograniczeń swoje ulubione filmy, muzykę i programy oraz kontaktuj się ze znajomymi i rodziną.
Teraz to jeszcze prostsze.
4G LTE Ściągasz, oglądasz, przesyłasz dane w zawrotnej prędkości- jak chcesz i gdzie chcesz LTE jest najszybciej rozwijającą się technologią internetu mobilnego w historii, pozwalającą swobodnie korzystać z dostępu do sieci nawet z prędkością 100Mb/s! Dzięgi wbudowanemu modemowi 4G masz możliwość obsługi standardu LTE co znacznie zwiększa możliwości Twojego urządzenia.
Łączność LTE to nie tylko przeglądanie Internetu, lecz także łatwe utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi poprzez e-mail oraz prowadzenie wideo rozmów.
Tym, którzy nie lubią się nudzić podczas długich podróży wbudowany modem 4G pozwoli ściągać i odtwarzać filmy, gry i ulubioną muzykę i to wszędzie tam, gdzie będzie zasięg sieci LTE.
Matryca IPS Nazwa matrycy IPS (In-Plane Switchnig) pochodzi od specyficznego zachowania ciekłych kryształów ułożonych w komórkach ekranu, które leżą zawsze w tej samej płaszczyźnie, zawsze równoległej do płaszczyzny ekranu.
Wyprodukowana przez Hitachi matryca powstała jako odpowiedź na kiepskie kąty widzenia oraz słabe charakterystyki kolorystyczne uzyskiwane na dominujących wówczas ekranach TN.
Zastosowany ekran IPS pozwala na oglądanie obrazu bez przekłamań w dużo szerszych kątach, a przede wszystkim oferuje o wiele lepszą jakość kolorów.
Bezprzewodowa łączność Bluetooth Dzięki wbudowanej technologii Bluetooth można bezprzewodowo przesyłać dane pomiędzy urządzeniami, np.
telefonami komórkowymi, laptopami, modemami, zestawami słuchawkowymi, odtwarzaczami mp3.
Bluetooth jest prosty w obsłudze, można wysyłać i odbierać informacje z innych urządzeń bez konieczności instalowania specjalistycznego oprogramowania.
W zależności od standardu, prędkość przesyłu danych wynosi od 721 kbit/s nawet do 2.
1 Mbit/s.
Szybkość jest zatem wystarczająca do przesyłania obrazów, dokumentów, dzwonków polifonicznych, utworów MP3, aplikacji, gier czy niedużych filmów.
System operacyjny iOS - Szybciej wykonuj codzienne zadania.
Niezależnie od tego, czy używasz iPhone’a, czy iPada, ulepszony iOS sprawia, że wszystko działa teraz szybciej i jest bardziej responsywne.
Najczęstsze czynności, takie jak uruchamianie apki Aparat lub pisanie na klawiaturze, zajmują mniej czasu niż kiedykolwiek wcześniej.
A jeśli lubisz robić na swoim urządzeniu kilka rzeczy jednocześnie, zauważysz jeszcze więcej znaczących usprawnień.
Te udoskonalenia poprawiają wydajność wszystkich obsługiwanych przez system urządzeń, w tym również starszych modeli – iPhone’a 5s i iPada Air.
GPS- Global Positioning System Wbudowany moduł GPS umożliwia korzystanie z zalet nawigacji satelitarnej.
Pozwala na precyzyjne określenie miejsca pobytu a w przypadku wykorzystania dodatkowego oprogramowania także planowanie podróży, najczęściej samochodowej.
Dzięki wbudowanemu modułowi GPS nie musisz kupować dodatkowej nawigacji, teraz masz ją zawsze przy sobie na wyciągnięcie ręki.
NFC -nowoczesna komunikacja bliskiego zasięgu Podstawowym zastosowaniem NFC w telefonach jest bezprzewodowe odczytywanie tagów NFC na odległość
Apple
MN942PM/A
36 Przedmioty
check Product added to compare.