POLECAMY
  • ----------------Samsung-Galaxy-S10-SM-G973FZWDXEO-8GB128GB-Prism-White------------
----------------Samsung-Galaxy-S10-SM-G973FZWDXEO-8GB128GB-Prism-White------------

Samsung Galaxy S10 SM-G973FZWDXEO 8GB/128GB Prism White

3 414,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Najnowsza aktualizacja profesjonalnego aparatu – teraz na S10 Nowa generacja – nadchodzą innowacyjne aktualizacje, które uczynią Galaxy S10 jeszcze potężniejszym urządzeniem Telefon, który wyróżnia się we wszystkim Zupełnie nowy design.
Wycinany laserowo, praktycznie bezramkowy ekran z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych i technologią AMOLED, która zapewnia pełen komfort użytkowania nawet w słoneczny dzień.
To wszystko sprawia, że wyświetlacz Infinity-O jest najbardziej innowacyjny ze wszystkich wyświetlaczy Galaxy, a oglądanie ulubionych filmów i przeglądanie zdjęć jest wygodne jak nigdy dotąd.
Wystarczy dotknąć ekranu, by odblokować smartfon Prosto i wygodnie zabezpiecz swoje zdjęcia i wiadomości dzięki wbudowanemu w ekran ultradźwiękowemu czytnikowi linii papilarnych.
Niezwykła kreatywność Za sprawą wyświetlacza Infinity-O możesz puścić wodze swojej kreatywności i tworzyć tapety, które najlepiej pasują do innowacyjnego wycięcia na aparat, lub wybierać je z własnych, bogatych zasobów.
Zobacz szerszą perspektywę.
Z obiektywem ultraszerokokątnym o polu widzenia aż 123 stopni zrobisz zdjęcia, które zachwycą innych.
Doskonałe zdjęcia z inteligentnym aparatem.
Aparat w Galaxy pomoże Ci zrobić niewiarygodne zdjęcia.
Sam zasugeruje kompozycję oraz automatycznie dostosuje ustawienia do konkretnego ujęcia.
Dziel się energią! Bezprzewodowa technologia PowerShare umożliwia Ci dzielenie się energią ze swojej baterii z innymi urządzeniami.
A funkcja bezprzewodowego szybkiego ładowania 2.
0 sprawia, że Twój telefon będzie gotowy do pracy zdecydowanie szybciej.
Korzystaj z internetu bez przeszkód.
Korzystając z inteligentnego Wi-Fi, osiągniesz jeszcze wyższe prędkości przesyłania danych.
Dodatkowo, dzięki Wi-Fi 6 jest nie tylko szybciej, ale i bezpieczniej, nawet w zatłoczonych sieciach publicznych na lotniskach czy w hotelach.
Za każdym razem, kiedy znajdziesz się poza zasięgiem Wi-Fi, telefon automatycznie przełączy Cię na tryb LTE, które zapewnia prędkość aż do 2,0 Gb/s.
Galaxy S10 doceniany przez wielu.
Projektując Galaxy S10, pracowaliśmy jednocześnie nad dobraniem idealnych komponentów sprzętowych i oprogramowaniem, aby każda gra chodziła płynnie.
Samsung
SM-G973FZWDXEO
21 Przedmioty
check Product added to compare.