POLECAMY

Philips Telewizor 32 LED 32PFS5803/12

1 091,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Philips 32PFS5803/12 Telewizor LED Full HD — zachwycający obraz LED o niewiarygodnym kontraście.
Jakość obrazu ma znaczenie.
Zwykłe telewizory HD zapewniają dobrą jakość, jednak Ty oczekujesz czegoś więcej.
Wyobraź sobie doskonałą szczegółowość, wysoką jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i rzeczywiste kolory, które tworzą realistyczny obraz.
Technologia Pixel Plus HD zapewnia piękny obraz, który pokochasz.
Technologia Philips Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz o doskonałym kontraście.
Bez względu na to, czy oglądasz video przez Internet, czy odtwarzasz płytę, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.
Zaprojektowany dla Ciebie.
SAPHI.
Łatwy dostęp do najlepszej rozrywki.
SAPHI jest szybkim i intuicyjnym systemem operacyjnym, który sprawia, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność.
Ciesz się doskonałą jakością obrazu oraz łatwym dostępem do przejrzystego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk.
Z łatwością korzystaj ze swojego telewizora i szybko przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix.
Złącze USB umożliwia odtwarzanie multimediów.
Dziel się przyjemnością.
Podłącz nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze, aby oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać muzyki, korzystając z łatwej w obsłudze ekranowej przeglądarki treści.
Dwa wejścia HDMI i funkcja Easylink stanowią zintegrowany interfejs komunikacyjny.
Zapomnij o plątaninie kabli dzięki jednemu przewodowi HDMI przesyłającemu sygnały wizji i fonii z urządzeń do telewizora.
Złącze HDMI wykorzystuje nieskompresowane sygnały, co zapewnia najwyższą jakość danych przesyłanych od źródła do ekranu.
Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego potrzebny jest tylko jeden pilot.
Galeria aplikacji Philips zapewni Ci rozrywkę.
Galeria aplikacji Philips to obszerna kolekcja aplikacji internetowych, do których można uzyskać dostęp po podłączeniu telewizora Smart TV do Internetu.
To takie proste! Wystarczy włączyć telewizor i połączyć się z Internetem, aby przenieść się do nowego świata internetowej rozrywki.
Philips
32PFS5803/12
6 Przedmioty

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.