POLECAMY

Philips 75PUS7803

7 698,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Technologia Ultra HD 4K Ultra HD 4K to wysokiej jakości standard rozdzielczości filmów cyfrowych oraz grafiki komputerowej.
Nazwa pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej.
4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full High-Definition oraz dziewięciokrotnie większą od High-Definition.
Wejdź w nowy wymiar oglądania i ciesz się najlepszą jakością wyświetlanych filmów i zdjęć.
Płaski Ekran Prawdziwie płaski kineskop z absolutnie płaską powierzchnią ekranu, która do minimum redukuje zniekształcenia i odbicia.
Ciemne zabarwienie szkła gwarantuje dobre przedstawienie czerni nawet przy silniejszym oświetleniu.
Naturalna reprodukcja kolorów z możliwie najlepszym nasyceniem zapewni najlepszy poziom kontrastu i doskonałe odwzorowanie kolorów zgodne z rzeczywistymi.
Panel LED To wykorzystywany przez telewizory LED polaryzator, która odbija oświetlenie pomieszczenia pomagając uzyskać głębszą, bardziej intensywną czerń oraz wyraźniejsze kolory.
Dzięki połączeniu warstw słabo i mocno odbijających światło, doskonale radzi sobie przy każdym oświetleniu.
Poprzez eliminację odbicia światła obraz zawsze pozostaje doskonale przejrzysty i wygodny dla oczu.
DOLBY VOLUME Podczas odsłuchu na niskim poziomie głośności, głębia dźwięku może zostać utracona.
Dolby Volume zapewnia pierwotną wysoką jakość materiału dźwiękowego nawet dla bardzo niskiego poziomu odsłuchu.
Jest to nowoczesny i inteligentny algorytm automatycznego równoważenia wahań głośności, opracowany przez specjalistów od dźwięku z laboratoriów Dolby.
Jest on doskonalszy od analogicznych systemów, stosowanych w przeszłości, które wprawdzie zmniejszały głośność maksymalną, prowadziły przy tym jednak do zniekształceń dźwięku i zauważalnie obniżały jego jakość, niekiedy wręcz całkowicie eliminując słyszalność cichych odgłosów.
W odróżnieniu od swoich poprzedników, funkcja Dolby Volume analizuje i poddaje korekcie pełne spektrum częstotliwości dźwięku.
Zachowuje tym samym pełen zakres jego dynamiki i utrzymuje wszystkie dźwięki w słyszalnym zakresie.
Dzięki zastosowaniu Dolby Volume, użytkownik telewizora nie jest już irytowany skokami głośności między filmem a blokami reklamowymi, przy zmianie kanałów lub źródeł sygnału, lecz nie odbywa się to jednocześnie kosztem spadku jakości dźwięku.
High Definition Multimedia Interface (HDMI) Telewizor wyposażony jest w złącze HDMI.
Dzięki temu obsługuje sygnały video o standardowej, zwiększonej oraz dużej rozdzielczości, jak również standardowe i wielokanałowe sygnały audio.
Zalety interfejsu HDMI to nieskompresowany cyfrowy sygnał video, przepustowość do 5 gigabajtów, pojedyncze złącze (zamiast kilku gniazd) oraz komunikacja pomiędzy źródłem obrazu, a telewizorem cyfrowym.
USB Telewizor wyposażony jest w złącze USB, dzięki któremu zgrywanie filmów oraz zdjęć w jakości HD nie będzie już tak uciążliwe.
Przesyłaj w prosty sposób pliki wideo, zdjęcia i muzykę z dysku zewnętrznego dzięki szybkiemu interfejsowi USB i ciesz się wygodnym przenoszeniem plików bezpośrednio po podłączeniu nośnika do telewizora.
Lepszy kontrast, kolory i ostrość dzięki HDR Plus High Dynamic Range Plus na nowo definiuje domową rozrywkę — dzięki zaawansowanej mocy przetwarzania możesz wybrać się w zmysłową podróż.
Bogaty i pełen życia obraz odwzorowuje to, co zamierzał przekazać autor.
Przygotuj się na jaśniejsze rozświetlenie, większy kontrast, szerszy zakres kolorów i lepsze odwzorowanie detali niż kiedykolwiek wcześniej.
Funkcja Micro Dimming Pro zapewnia niesamowity kontrast Funkcja Micro Dimming Pro optymalizuje kontrast w telewizorze w zależności od warunków oświetlenia w pomieszczeniu.
Czujnik światła i specjalne oprogramowanie analizują obraz w 6400 różnych obszarach, dzięki czemu można cieszyć się niesamowitym kontrastem i wspaniałą jakością obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżywać to, co dzieje się na ekranie - zarówno w dzień, jak i w nocy.
Ambilight.
Przenieś emocje poza ekran.
Z systemem Philips Ambilight filmy i gry wciągną Cię jeszcze bardziej.
Muzyka zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo większy niż jest w rzeczywistości.
Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym.
Od teraz będzie Cię otaczać idealnie dopasowane, barwne oświetlenie, a Ty zyskasz kolejny powód, by pokochać swój telewizor.
Philips
IT_1249257
5 Przedmioty

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.