POLECAMY

TV SHARP LC40BL2E 4K Android

1 467,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows
Ostatnie sztuki w magazynie

Asystent Google Asystent Google To ten sam Asystent, który znamy z telefonów z systemem Android.
W naturalny sposób mamy dostęp do rozrywki, uzyskamy odpowiedzi na pytania czy możemy sterować telewizorem lub urządzeniami Smart kompatybilnymi z systemem Google - to wszystko dzięki komendom głosowym.
Wystarczy nacisnąć przycisk Google Asystenta na pilocie.
Interfejs Użytkownika Android TV Interfejs Użytkownika w Sharp Android TV Dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika (UI) i głosowemu wyszukiwaniu możemy w intuicyjny i szybki sposób mieć dostęp do aplikacji i kontentu.
Na głównym ekranie wyświetlane są rekomendacje aplikacji i filmów dopasowane do naszych preferencji.
System Android TV System Android TV To najszybszy i najwygodniejszy sposób na przeglądanie filmów, muzyki i kontentu z domowej sieci na Twoim Sharp Android TV.
Do obsługi można korzystać z tradycyjnego pilota, klawiatury lub sterowania głosem.
Dostępnych jest już ponad 5.
000 aplikacji dedykowanych specjalnie na Android TV łącznie z wszystkimi ważnymi lokalnymi aplikacjami VOD jak Player, ipla czy TVP VOD.
Systemy dźwiękowe harman/kardon® Doskonały obraz potrzebuje doskonałego dźwięku.
Dlatego telewizory Sharp (32-calowe i większe) wyposażone są w specjalnie zaprojektowane systemy dźwiękowe firmy harman/kardon, zapewniające prawdziwie kinowe wrażenia.
HDR - High Dynamic Range HDR rozszerza współczynnik kontrastu i spektrum barw, by zapewniać bardziej realistyczny i naturalny obraz.
Active Motion 600 Tradycyjne wyświetlacze ciekłokrystaliczne (LCD) niewyraźnie odtwarzają ruch.
Technologia Active Motion skutecznie wyostrza obraz, tworząc dodatkowe klatki dzięki wydajnemu procesorowi oraz panelom LCD o krótkim czasie reakcji.
Sharp
LC40BL2E
2 Przedmioty
check Product added to compare.