POLECAMY

TV Toshiba 65UA3A63DG 4K Android

2 858,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Android TV TELEWIZOR WPASOWANY W TWÓJ ŚWIAT Odkryj świat tysiąca filmów, seriali i gier razem z Android TV! Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi bezpośrednio na ekranie swojego telewizora dzięki systemowi Android oraz Google Voice Assistant.
Dodatkowo, dzięki wbudowanemu systemowi Chromecast w prosty sposób udostępnisz na ekranie swojego telewizora filmy i zdjęcia bezpośrednio z telefonu lub komputera.
Google Assistant Mała pomoc na dużym ekranie Szybki dostęp do Twoich ulubionych filmów i seriali, możliwość zadawania pytań bezpośrednio na ekranie i jeszcze więcej inteligentnych funkcji zyskasz dzięki wbudowanemu systemowi Google Assistant.
Wypróbuj także jego dodatkowe możliwości i stwórz niesamowity kinowy klimat dzięki systemom dostosowania oświetlenia oraz możliwości kontrolowania sparowanych urządzeń przy użyciu głosu.
Chromecast built in Nowy wymiar rozrywki w Twoim telewizorze Oglądaj filmy, seriale, telewizję na żywo filmy na YouTube oraz przesyłaj zdjęcia bezpośrednio na swój telewizor z każdego urządzenia w Twoim domu.
Dzięki wbudowanemu systemowi Chromecast dzielenie się rozrywką nigdy nie było tak proste! 4K UHD HDR Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
TOSHIBA
65UA3A63DG
3 Przedmioty
check Product added to compare.