POLECAMY

Samsung QE55Q90RATXXH

6 543,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Technologia Ultra HD 4K Ultra HD 4K to wysokiej jakości standard rozdzielczości filmów cyfrowych oraz grafiki komputerowej.
Nazwa pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej.
4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full High-Definition oraz dziewięciokrotnie większą od High-Definition.
Wejdź w nowy wymiar oglądania i ciesz się najlepszą jakością wyświetlanych filmów i zdjęć.
High Definition Multimedia Interface (HDMI) Telewizor wyposażony jest w złącze HDMI.
Dzięki temu obsługuje sygnały video o standardowej, zwiększonej oraz dużej rozdzielczości, jak również standardowe i wielokanałowe sygnały audio.
Zalety interfejsu HDMI to nieskompresowany cyfrowy sygnał video, przepustowość do 5 gigabajtów, pojedyncze złącze (zamiast kilku gniazd) oraz komunikacja pomiędzy źródłem obrazu, a telewizorem cyfrowym.
USB Telewizor wyposażony jest w złącze USB, dzięki któremu zgrywanie filmów oraz zdjęć w jakości HD nie będzie już tak uciążliwe.
Przesyłaj w prosty sposób pliki wideo, zdjęcia i muzykę z dysku zewnętrznego dzięki szybkiemu interfejsowi USB i ciesz się wygodnym przenoszeniem plików bezpośrednio po podłączeniu nośnika do telewizora.
Przeglądarka Specjalna przeglądarka internetowa, zoptymalizowana pod kątem użycia w telewizorach Smart TV, oferuje wyjątkowo porywające interaktywne surfowanie online.
Pozwala na wyszukiwanie informacji, robienie zakupów w sieci, korzystanie z networkingu.
Samsung
QE55Q90RATXXH
20 Przedmioty
check Product added to compare.