POLECAMY

EPSON EcoTank ITS L6160

1 319,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

EcoTank ITS L6160Zobacz, jak możesz zaoszczędzić nawet 90%1 na kosztach druku dzięki tej drukarce atramentowej 3 w 1 bez wkładów, z opcjami łączności Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet.
Zapewniający wyjątkowo niskie koszty drukowania w przeliczeniu na stronę, zawarty w zestawie trzyletni zapas atramentu2 pozwala wydrukować aż do 14 000 stron w trybie monochromatycznym i 11 200 stron w trybie kolorowym3.
Urządzenie zaprojektowano z myślą o wymaganiach biurowych.
Wyposażone jest w głowicę drukującą PrecisionCore, funkcję drukowania dwustronnego i podajnik dokumentów o pojemności 150 arkuszy oraz daje szybkość druku 15 str.
/min4.
Wyjątkowo niskie kosztyDrukarka EcoTank ITS może obniżyć koszty druku aż o 90%1 dzięki swojej nowatorskiej konstrukcji.
Wyposażona jest w pojemny system stałego zasilania w atrament, dzięki czemu całkowicie eliminuje konieczność używania kartridży.
Dodatkowo zawiera zapas atramentu nawet na trzy lata2 w zestawie.
Ekonomiczne butelki z atramentem do uzupełniania można kupić osobno.
Drukuj tysiące stronZyskaj więcej wydruków między uzupełnieniami atramentu.
Przy użyciu zestawu atramentów dołączonych do drukarki można wydrukować nawet 14 000 stron w trybie monochromatycznym i 11 200 stron w kolorowym3.
Odkryj rozwiązania nowej generacjiDzięki pojemnikowi umieszczonemu z przodu urządzenia drukarka EcoTank ITS jest bardziej kompaktowa i łatwiejsza w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.
Zawiera udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń.
Nowe butelki mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie tylko właściwego pojemnika odpowiednim kolorem.
Funkcje drukowania w jakości biznesowejZapewnia ostry i wyraźny tekst dzięki wbudowanej głowicy drukującej PrecisionCore i oryginalnemu czarnemu tuszowi pigmentowemu firmy Epson.
Zaprojektowane z myślą o firmach urządzenie umożliwia drukowanie dwustronne i szybkość druku 15 str.
/min4 posiada podajnik papieru mieszczący 150 arkuszy i automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy (ADF).
Drukarki objęte są standardową roczną gwarancją, którą można wydłużyć nawet do trzech lat5 .
Drukowanie bez komputeraDzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych, używając aplikacji Epson iPrint6.
Może też drukować pliki niemalże z każdego miejsca na świecie dzięki funkcji Epson Email Print6.
Kluczowe cechy- Wyjątkowo niski koszt wydruku strony: Zmniejsz koszty druku nawet o 90%1- Atrament nawet na trzy lata2 w zestawie: Drukowanie do 14 000 stron w trybie monochromatycznym i 11 200 stron w trybie kolorowym3- System nowej generacji do uzupełniania pojemników z atramentem: Łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki ulepszonym butelkom- Funkcje mobilnego drukowania i łączności: Możliwość korzystania z technologii Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet i bezpłatnych aplikacji do drukowania mobilnego6- Zaprojektowane z myślą o biznesie: Szybkie urządzenie 3 w 1 z funkcją druku dwustronnego oraz 150-arkuszowym przednim podajnikiem papieru.
Epson
C11CG21402
10 Przedmioty

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.