POLECAMY

Canon PIXMA TS5150

257,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Szybki wydruk pierwszej stronyWszystkie Twoje dokumenty z nową drukarką będą drukować się znacznie szybciej! Czas drukowania wynosi 13 stron minutę przy zachowaniu rozdzielczości drukowania 4800 x 1200 DPI dzięki czemu wydruk będzie charakteryzować się wysokim poziomem ostrości przy zachowaniu wszystkich istotnych detali drukowanego pliku.
Drukowanie bezprzewodoweW prosty i szybki sposób zarządzaj swoimi zasobami dzięki opcji pracy w sieci.
Od teraz wydrukujesz swoje pliki bez konieczności uruchamiania komputera, za pomocą wysłania polecenia druku ze swojego smartfona, tabletu lub poprzez wiadomości e-mail.
Druk dwustronny – oszczędność papieruZwiększ jakość swojej pracy już dzisiaj z Twoją nową drukarką, która obsługuje opcję druku dwustronnego.
Duże dokumenty wyglądają bardziej profesjonalnie w wersji dwustronnej, a oszczędność papieru to nie tylko zaoszczędzone pieniądze, ale także krok w stronę szczęśliwszego środowiska – lasy będą Cię bardziej lubić jeżeli zadbasz o nie ze swoją nową drukarką.
Ergonomiczna budowa – oszczędność miejscaJeżeli obawiasz się, że Twoja drukarka zajmie zbyt wiele miejsca – nie musisz się obawiać.
Jej kompaktowa obudowa i przemyślane wzornictwo sprawią, że ergonomia Twojej pracy nie zostanie zachwiana.
Drukarka o wymiarach 425 x 315 mm to wygodny design, który funkcjonuje w zgodzie z porządkiem w miejscu codziennej pracy.
Panel do zarządzaniaWbudowany w drukarkę panel ułatwi Ci zarządzanie urządzeniem znacząco przyspieszając obsługę drukowania.
Prosty lecz funkcjonalny system zarządzania sprawi, że wszystkie dotychczasowe opcje wykonasz dużo szybciej niż zwykle.
Tonery startowe w zestawieW zestawie ze swoją nową drukarką znajdziesz dodatkowe butelki z tuszem, które w połączeniu z wbudowanym pojemnym zbiornikiem starczą Ci na długi okres czasu.
Możesz zacząć pracę z drukarką od razu bez żadnych dodatkowych kosztów.
Canon
DRCAUWAB3630
16 Przedmioty

Żeby napisać opinię musisz się zalogować.

check Product added to compare.