POLECAMY

Brother Urządzenie wielofunkcyjne I MFC-L2732DWYJ1

1 108,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

MFC-L2732DW Kompaktowe urządzenie 4-w-1Do domu i małych biur, drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.
Bogate w funkcje urządzenie MFC-L2732DW zostało zaprojektowane z myślą otętniących życiem domach i małych biurach potrzebujących urządzenia wielofunkcyjnego.
To ciche, doskonale nadające się do ustawienia na biurku urządzenie oferuje wysoką prędkość druku do 34 stron na minutę, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm oraz wbudowany interfejs sieci przewodowej ibezprzewodowej.
Najważniejsze funkcjePrędkość druku do 34 stron na minutęAutomatyczny druk dwustronny oraz podajnik o pojemności 250 arkuszySzybkie kopiowanie oraz skanowanie za pomocą automatycznego podajnika dokumentów o pojemności 50 arkuszyW zestawie toner o wydajności do 1,200 stron*Kompatybilne z tonerami TN-2411 oraz TN-2421Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutraKopiowanie, skanowanie i udostępnianie dokumentów nigdy nie było tak proste.
MFC-L2732DW to sieciowe urządzenie, działające zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej.
Dokumenty można skanować i zapisywać bezpośrednio w folderze sieciowym, co ułatwia ich udostępnianie i archiwizację.
Można oszczędzać czas, drukując z i skanując do popularnych usług w chmurze, takich jak Dropbox, Google Drive™, Evernote, OneNote i inne, używając jedynie ekranu dotykowego o przekątnej 6,8 cm.
Dla najczęściej używanych funkcji można w prosty sposób tworzyć spersonalizowane skróty na ekranie dotykowym.
Najlepszy stosunek jakości do cenyKluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie MFC-L2732DW gwarantowało najlepszą relację jakości do ceny.
Do modelu dołączony jest toner o wydajności do 1 200 stron, gwarantujący wyrazisty czarny tekst przy każdym wydruku.
A dzięki bogactwu funkcji wydruki będą miały profesjonalny wygląd.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisówDrukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości.
Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacjaDzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie,użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Przyjazne środowiskuModele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
BROTHER
MFCL2732DWYJ1
11 Przedmioty
check Product added to compare.