POLECAMY

Brother DCP-L2512D

593,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Drukuj, skanuj i kopiuj przy użyciu szybkiego i cichego modelu DCP-L2512D.
To zaprojektowane z myślą o tętniących życiem domach i małych biurach urządzenie.
charakteryzuje się nie tylko cichą pracą i kompaktową konstrukcją, lecz również oferuje ogromne ilości funkcji.
Duży podajnik z papierem na 250 arkuszy sprawia, że nie musisz już regularnie wkładać papieru.
A opcjonalne tonery o wysokiej wydajności znacznie obniżą koszt każdej drukowanej strony.
Najważniejsze funkcjePrędkość druku do 30 stron na minutęAutomatyczny druk dwustronnyPodajnik papieru o pojemności 250 arkuszyToner startowy o wydajności do 700 stron*Kompatybilny z tonerami TN-2411 oraz TN-2421Łatwy w użyciu i konfiguracji.
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutraUrządzenie DCP-L2512D oferuje wysoką prędkość druku do 30 stron na minutę oraz podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, a jego konfiguracja i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut.
Najlepszy stosunek jakości do cenyKluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-L2512D było oszczędne.
Instalując nasze tonery o zwiększonej wydajności i korzystając z funkcji druku dwustronnego można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisówDrukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości.
Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacjaDzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie,użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Przyjazne środowiskuModele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
BROTHER
DRBRUWMB3250
10 Przedmioty
check Product added to compare.