POLECAMY
  • ----------------Brother-DCP-L2552DN------------
----------------Brother-DCP-L2552DN------------

Brother DCP-L2552DN

823,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Wielofunkcyjne urządzenie laserowe - DCP-L2552DNDrukuj, kopiuj i skanuj szybko i cicho w swoim domu lub małym biurzeDCP-L2552DN to idealne rozwiązanie dla tętniących życiem domów i małych biur.
Urządzenie posiada cały szereg funkcji pozwalających oszczędzić czas, takich jak automatyczny druk dwustronny, automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy czy wysoka prędkość druku.
Możliwość podłączenia do sieci i drukowania bezpośrednio z telefonu komórkowego, czyni to ciche i kompaktowe urządzenie idealnym partnerem do pracy.
Najważniejsze funkcjePrędkość druku do 34 stron na minutęAutomatyczny druk dwustronnyWbudowany interfejs sieci przewodowejPodajnik papieru o pojemności 250 arkuszyToner startowy o wydajności do 700 stron*Łatwy w użyciu i konfiguracjiWydajność, jakiej potrzebują firmy jutraOszczędzaj czas, kopiując lub skanując wielostronicowe dokumenty przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy i wysyłając je bezpośrednio na adres e-mail.
Skanowane dokumenty można również zapisać bezpośrednio w SharePoint i innych lokalizacjach.
Dzięki wysokiej prędkość druku i możliwości drukowania na różnych typach papieru, możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty bez względu na to, czydrukujesz fakturę, menu restauracji, czy raport.
Najlepszy stosunek jakości do cenyKluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-L2552DN było oszczędne.
Instalując nasze tonery o zwiększonej wydajności, pozwalające na wydrukowanie do 3 000 stron, można znacząco obniżyć koszt każdego wydrukuCicha praca bez jakichkolwiek kompromisówDrukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości.
Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacjaDzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie,użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Przyjazne środowiskuModele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
BROTHER
DCPL2552DNYJ1
13 Przedmioty
check Product added to compare.