POLECAMY

Brother MFC-L2712DN

756,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Najważniejsze funkcje Prędkość druku do 30 stron na minutę Automatyczny druk dwustronny oraz podajnik o pojemności 250 arkuszy Szybkie kopiowanie oraz skanowanie za pomocą automatycznego podajnika dokumentów o pojemności 50 arkuszy Wbudowany interfejs sieci przewodowej W zestawie toner o wydajności do 700 stron Kompatybilne z tonerami TN-2411 oraz TN-2421 Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra Jego ustawienie i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut.
MFC-L2712DN oferuje wysoką prędkość druku do 30 stron na minutę oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, przydatny podczas kopiowania i skanowania wielostronicowych dokumentów.
Możliwość zapisywania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio na platformie SharePoint lub w innych lokalizacjach, znacznie ułatwia pracę.
Długotrwała eksploatacja Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie,użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Najlepszy stosunek jakości do ceny Bogate w funkcje, urządzenie MFC-L2712DN można łatwo podłączyć do sieci w tętniącym życiem domu lub małym biurze.
Oferuje automatyczny druk dwustronny, pojemny podajnik papieru i tonery w różnych wydajnościach.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości.
Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Przyjazne środowisku Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
BROTHER
MFCL2712DNAP1
31 Przedmioty
check Product added to compare.