POLECAMY

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2712DN czarne

805,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Najważniejsze funkcje Prędkość druku do 30 stron na minutę Automatyczny druk dwustronny oraz podajnik o pojemności 250 arkuszy Szybkie kopiowanie oraz skanowanie za pomocą automatycznego podajnika dokumentów o pojemności 50 arkuszy Wbudowany interfejs sieci przewodowej W zestawie toner o wydajności do 700 stron Kompatybilne z tonerami TN-2411 oraz TN-2421 Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra Jego ustawienie i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut.
MFC-L2712DN oferuje wysoką prędkość druku do 30 stron na minutę oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, przydatny podczas kopiowania i skanowania wielostronicowych dokumentów.
Możliwość zapisywania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio na platformie SharePoint lub w innych lokalizacjach, znacznie ułatwia pracę.
Długotrwała eksploatacja Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie,użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
BROTHER
MFCL2712DNAP1
5 Przedmioty
check Product added to compare.