POLECAMY

Brother MFC-L2712DW

867,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Brother MFC-L2712DW Urządzenie MFC-L2712DW idealnie sprawdzi się w tętniącym życiem domu i małym biurze.
To proste w użytkowaniu i łatwe w konfiguracji urządzenie oferuje profesjonalną jakość wydruków, a także wbudowany interfejs sieci przewodowej i bezprzewodowej, który umożliwia drukowanie z telefonów komórkowych lub tabletów.
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutraUrządzenie MFC-L2712DW zostało zaprojektowane tak, aby można je było skonfigurować i przygotować do pracy w zaledwie kilka minut.
Kompaktowe, doskonale nadające się do ustawienia na biurku.
Możesz cieszyć się wysoką prędkością druku, do 30 stron na minutę, i korzystać z pojemnego automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy, przydatnego podczas kopiowania i skanowania dokumentów wielostronicowych.
Łatwo udostępniaj dokumenty, skanując je i wysyłając bezpośrednio na adres e-mail lub zapisując je na platformie SharePoint lub w innych lokalizacjach.
Najlepszy stosunek jakości do cenyPracujące w sieci bezprzewodowej urządzenie MFC-L2712DW posiada szereg elementów pomagających oszczędzać, takich jak funkcja automatycznego druku dwustronnego czy obsługa tonerów o zwiększonej wydajności, które pozwalają obniżyć koszt każdej wydrukowanej strony.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisówDrukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości.
Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacjaDzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
BROTHER
MFCL2712DWAP1
5 Przedmioty
check Product added to compare.