POLECAMY
  • EPSON Eco Tank L3151 MFP inkjet

Urządzenie Wielofunkcyjne Epson EcoTank L3151

818,99 zł
Brutto
Ilość
compare_arrows

Drukarka EcoTank L3151 Styl, wydajność i druk mobilny? Kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z funkcjami Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct ma wszystko, czego potrzeba, łącznie z przyciągającym wzrok panelem sterowania.
To niezawodne urządzenie zamiast kartridży wykorzystuje zaawansowany system napełniania pojemników z atramentem oraz proste w użyciu butelki z atramentem.
Dzięki dołączonemu zapasowi atramentu, który wystarczy nawet na trzy lata, pozwoli zaoszczędzić do 90% na kosztach atramentu.
Drukowanie niemal z dowolnego miejsca Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct można przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych, używając aplikacji Epson iPrint.
Drukowanie bez kartridży Do każdej drukarki EcoTank dodajemy równowartość nawet 82 wkładów atramentowych, co pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu.
Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z kartridży.
Odkryj rozwiązania nowej generacji Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niewielkie wymiary, zapewnia łatwy dostęp przy uzupełnianiu i dobrą widoczność poziomów atramentu.
Zawiera udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń.
Nowe butelki mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie tylko właściwego pojemnika odpowiednim kolorem.
Epson
DREPUWAB3680
57 Przedmioty
check Product added to compare.